Haly

Náš klub mimo venkovních dvorců vlastní i 2 tenisové haly. Máte-li zájem o jejich pronájem, kontaktujte správce na tel. 723 209 666.

Ceník / 1hod. hry

  členové PTH členové ZH nečlenové PTH i ZH
Po - Ne 220,-Kč 250,- Kč 300 - 500,-Kč

 

Zděná hala

Zděná hala s umělým povrchem, starší z nich, byla postavena v r.1985. V roce 1997 byl položen nový umělohmotný koberec firmy Nisaplast z Jablonce nad Nisou. Halu osvětlují halogenové výbojky. Stabilní teplotu okolo 18°C zajišťují termostaticky řízená sálavá plynová tělesa u stropu haly. Zadní stěny pokrývají tmavě zelené plachty pro dobrou viditelnost a pro ztlumení odskoku míčů.

 

Kladno tenis Kladno tenis Kladno tenis

Do budovy haly se vchází přes vstupní místnost, odkud lze vejít přímo do haly a do šaten v přízemí nebo po dřevěných schodech vyběhnout do prvního patra. Hned nad schody lze z křesílek u oken do haly před klubovnou pozorovat dění v hale. V navazující klubovně (a současně i bufetu) příjemné prostředí vybízí k zakousnutí a popití něčeho dobrého, přičemž konzument se může též skrze velká okna výborně bavit soustředěným sportováním zoufalců dole na kurtě v hale. Pokud by snad pozorování znamenalo spíše duševní utrpení, lze se uklidinit šťoucháním koulí na kulečníkovém stole nebo se vrátit do přízemí, odhodit šat v šatnách a vrhnout se do sauničky pro 3 - 4 osoby. Bohužel, bazén není k dispozici, ale pro ochlazení výborně poslouží také sprchy v šatnách, pro méně otužilé vychlazené pivo v bufetu.

Kladno tenis Kladno tenis Kladno tenis

Přetlaková hala
(v provozu říjen - březen)

Druhá hala vyrostla na podzim r.2000. Jde o nafukovací přetlakovou halu firmy  Techtex z Hostinného, která byla vztyčena nad antukovým venkovním dvorcem č.5. Do haly se vchází přes kabiny na venkovních dvorcích krátkým tunelem a otočnými dveřmi zabraňujícími ztrátě tlaku v hale. Aby bylo možné využívat i původně nevytápěné venkovní šatny, byly tyto dovybaveny elektrickými topnými tělesy, která zaručují teploučké prostředí i při mrazivém venkovním počasí. Hala samotná je pak vytápěna přímo vháněným vzduchem, jenž je ohříván na 18 - 20°C. Kurt v hale je udržován obdobně jako jakýkoliv jiný antukový kurt v letní sezóně.

 

Kladno tenis Kladno tenis Kladno tenis

 

Kontakty

správce na kurtech                                   LTC Slovan Kladno z.s.      

723 209 666                                                Sportovců 821

Složení výkonného výboru LTC Slovan Kladno z.s.: Arnošt Baštýř, Jiří Franěk, Luděk Hamous, Ladislav Hlíza, Zbyněk Ločárek, Rudolf Lór, Miroslav Prchal, Olga Šmídová, Pavel Šulc

Arnošt Baštýř, předseda +420 605 272 295, Ladislav Hlíza, místopřeseda +420 725 563 087, Rudolf Lór, tajemník +420 731 480 200

 

                                                                   slovankladno@volny.cz